Squash Hra
Squash Hra
Anonim

Dámy, ktoré si chcú utiahnuť postavu a nechcú držať diétu, sa nepokazia, ak namiesto fitnes idú na squash.

Tento raketový šport sa v časopise Forbes umiestnil na prvom mieste ako najzdravší. V publikácii bola uverejnená správa porovnávajúca športy z rôznych kategórií.

Boli hodnotené na srdcovú činnosť pri hre, pružnosť, silu, vytrvalosť a v neposlednom rade na riziko zranenia a

zranenia.

Hra sa praktizuje v interiéroch. Používa obe steny a podlahu. Cieľom je loptičku odraziť do bočnej alebo zadnej steny a poslať ju tak spredu.

Hra pokračuje, kým jeden z hráčov neurobí chybu alebo nie je rozhodnutý faul.

Na dosiahnutie cieľa, ktorým je strata nadbytočných kilogramov, nemusíte byť veľmi dobrý hráč. Stačí, že budete hodinu behať po ihrisku bez prestávky, aby vaše telo spálilo maximálny počet kalórií.

Názov squash pochádza z angličtiny a doslova znamená drviť, drviť. Hra bola vynájdená asi pred 150 rokmi v anglických väzeniach. Pandity boli rozptýlené tým, že drevenými tyčami a tyčami zasiahli handrovú guľu do stien.